Narodowy program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 w naszej szkole.

Belka Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0, na której znajdują się informacje o dofinansowaniach programu przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 15 000 zł*  ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0  na lata 2021-2025”.

Program ma na celu wzbogacenie księgozbioru biblioteki szkolnej, w szczególności o nowości wydawnicze i lektury, promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz zakup elementów wyposażenia biblioteki.

Dzięki dofinansowaniu do końca bieżącego roku do biblioteki trafi wiele książek poszukiwanych przez naszych czytelników!

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli do korzystania z naszych zbiorów!

*12 000 zł to rządowe wsparcie, a 3000 zł wkład własny organu prowadzącego.

Ilustracje zielonych liści, w środku napis projekt edukacyjny dla uczniów klas 1 - Czytanie to przygoda.

Chłopiec w otoczeniu zwierząt: żyrafy, małpki, jelenia, w tle napis Projekt edukacyjny dla uczniów klas drugich: Zwierzęta Doktora Dolittle.

DZieci segregujące odpady, wokł rosliny, a w tle napis Projekt edukacyjny dla uczniów klas 3 - Jestem eko z biblioteką.Postać rozmawiającej dziewczynki z chłopcem, w tle napis Projekt edukacyjny dla uczniów klas 4 - Europejski Dzień Języków Obcych.Postacie greckich bogów, w tle napis projekt edukacyjny dla uczniów klas 5 - Wśród greckich bogów i herosów. Ilustracja miecza historycznego oraz lupy, w tle napis projekt edukacyjny dla uczniów klas 6 - Historia Płocka baśniami i legendami opowiedziana.Postać naukowca z akcesoriami laboratoryjnymi, w tle napis projekt edukacyjny dl uczniów klas 7 - Maria Curie - Skłodowska.Postać naukowca z akcesoriami laboratoryjnymi, w tle napis projekt edukacyjny dla uczniów klas 7 - Maria Curie- Skłodowska.