Rada Pedagogiczna

DYREKTOR SZKOŁY

JANUSZ BANASIAK

WIECEDYREKTOR SZKOŁY

MARLENA  BŁACHOWICZ

WICEDYREKTOR SZKOŁY

AGNIESZKA GAWLIŃSKA

KIEROWNIK ŚWIETLICY

MONIKA PRZEMYŁSKA



EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • Chrobot – Tutkaj Beata
  • Dziewięcka Lidia
  • Figurska Anna
  • Gill Elżbieta
  • Jaroszewska Agnieszka
  • Kołodziejska Iwona
  • Kowalska Anna
  • Markowska Agata
  • Rudowska Ewa
  • Spiek Iwona
  • Stefańska Magdalena
  • Szwech Natalia
  • Szypszak Agnieszka
  • Wiśniewska – Godleś Katarzyna
  • Wiśniewska Elżbieta
  • Wojciechowska Dorota /zastępstwo Dymek Anna/
  • Zaleska Katarzyna 

 

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE INTEGRACYJNE

  • Brudnicka Małgorzata
  • Cnotkowska Ewelina
  • Ejnik Anna
  • Figurska Ewa
  • Kamelska – Brzeszcz Justyna
  • Kowalewski Bogdan
  • Kuczmarska Anna
  • Łukasik Marzena
  • Poddenek Joanna
  • Sobieszyńska Renata
  • Sołtysiak Agnieszka
  • Szymczak Beata
  • Werner Anna

JĘZYK POLSKI

  • Cybulska Anna
  • Markiewicz Renata
  • Piotrowska Małgorzata
  • Rejmer Edyta
  • Rudowska Ewa
  • Sokolnicka Beata
  • Sosnowska Agnieszka
  • Wawrzyńska Justyna
  • Winiarska Joanna

MATEMATYKA

  • Cak Paulina
  • Dębska Ewa /urlop zdrowotny/
  • Sandomierska Anna
  • Sojka Alicja /urlop zdrowotny/
  • Spiek Iwona
  • Taborek Agnieszka
  • Wiśniewska – Duszczyk Dominika
  • Woźniak Katarzyna

JĘZYK ANGIELSKI

  • Bielińska Anna
  • Błachowicz Marlena
  • Boduch Anna
  • Dzięgielewska Ewelina
  • Kaniewska – Łuciakiewicz Andżelika
  • Kapuścińska Marta
  • Matlęga Agnieszka
  • Omińska Joanna
  • Skrodzka Martyna

JĘZYK NIEMIECKI

  • Kopka – Wonsowska Monika /zastępstwo Oziemblewska Katarzyna/

HISTORIA/WOS

  • Nowaczyk Dominika /urlop zdrowotny/
  • Szymczak Beata
  • Wilicka Magdalena
  • Wrzeszczyńska Emilia

PRZYRODA/BIOLOGIA/GEOGRAFIA

  • Bukowska Renata
  • Kucharska Ewa
  • Mielcarek Halina
  • Walczak Izabela
  • Woźniak Katarzyna

CHEMIA/FIZYKA

  • Banasiak Janusz
  • Krysińska Celina
  • Michalak Beata
  • Szatkowska Aneta

INFORMATYKA

  • Bukowska Renata
  • Kołodziejska Iwona
  • Makowski Dariusz
  • Piórkowski Cezary
  • Rejniak Jolanta

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • Adamski Rafał
  • Jankowska Patrycja 
  • Kruszewska Agnieszka
  • Mrowicki Radosław /urlop zdrowotny/
  • Parzuch Michał
  • Rychter Aleksandra
  • Suliński Paweł
  • Załęski Sebastian

TECHNIKA

  • Rejniak Jolanta

DORADZTWO ZAWODOWE

  • Wilicka Magdalena

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

  • Łukasik Marzena

MUZYKA

  • Grocki Łukasz
  • Szumska Marta

PLASTYKA

  • Błaszczyk Anna
  • Krzemińska Monika

RELIGIA

  • Bartosiak Małgorzata
  • ks. Szulc Piotr
  • ks. Gawlikowski Włodzimierz
  • Gawlińska Agnieszka
  • Woźniak Edyta
  • Zdrojewska Anna

ETYKA

  • Szypszak Agnieszka
  • Szumska Marta

BIBLIOTEKA

  • Blank Iwona
  • Michalak Beata
  • Piliczewska Renata

ŚWIETLICA

  • Błaszczyk Anna
  • Bytner Agnieszka
  • Gościniak Karolina
  • Grocka Katarzyna
  • Jędrzejewska Iwona
  • Krukowska Magdalena
  • Piliczewska Renata
  • Przemyłska Monika
  • Sobczak Klaudia
  • Szumska Marta

PEDAGOG SZKOLNY

  • Cieśleńska Beata kl. V – VIII
  • Zawidzka Marta kl. I – IV

PEDAGOG SPECJALNY

  • Wojda Alicja

PSYCHOLOG SZKOLNY

  • Łakomski Mariusz

LOGOPEDA

  • Heljasińska – Schmidt Emilia

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

  • Markowska Anna
  • Wiśniewska Elżbieta

TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

  • Figurska Ewa
  • Olejnik Elżbieta
  • Sobieszyńska Renata

TERAPEUCI

  • Olejnik Elżbieta
  • Synakowska Urszula
  • Wojda Alicja