Bal ósmych klas

Bale na zakończenie edukacji w naszej szkole to już tradycja…

W piątkowy wieczór 14 czerwca 2024 roku odbył się w naszej szkole bal ósmoklasistów. Imprezę tradycyjnie rozpoczęto uroczystym polonezem odtańczonym przez uczniów i nauczycieli. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Janusz Banasiak, który również w tym roku kończy swoją kadencję na zajmowanym stanowisku. Przyszłym absolwentom życzył udanej zabawy, a sam otrzymał kwiaty i podziękowania za lata pracy od uczniów i rodziców. W dalszej części balu zabawa połączyła wszystkich w jednym wspólnym biesiadnym gronie.  Przyszli absolwenci, rodzice i nauczyciele poddali się nieskrępowanym szaleństwom na parkiecie, którym towarzyszyła wspaniała atmosfera i radosne emocje. Dodatkową atrakcją były zdjęcia z fotobudki. W przerwach pomiędzy tańcami, które trwały do późnych godzin wieczornych, uczniowie i zaproszeni goście korzystali z przygotowanego poczęstunku. Mimo że tegoroczny bal odbył się w nieco skromniejszej oprawie ze względu na rocznik liczący tylko trzy klasy ósme, to z pewnością na długie lata pozostanie dla jego uczestników niezapomnianym wspomnieniem. Za organizację imprezy, zaangażowanie i serdeczną atmosferę wielkie podziękowania składamy Rodzicom.

Możesz również polubić…