Wycieczka klasy 1d i 3d

28 listopada 2024 roku klasy I d i III d wraz z wychowawcami Panią Dorotą Wojciechowską i Panią Lidią Dziewięcką oraz opiekunami Justyną Chyrzyńską i Iwoną Blank odwiedziły Teatr Muzyczny oraz Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.

Dzieci swą przygodę rozpoczęły przepięknym spektaklem „Madagaskar” w Teatrze Muzycznym, który pozwolił na chwilę oderwać się od codziennych spraw. Spektakl przeniósł dzieci w niesamowity świat dzikiej Afryki, a aktorzy zachwycili nie tylko barwnymi kostiumami, ale także śpiewem tańcem i muzyką.

Po wizycie w Teatrze nadszedł czas na zabawę w Centrum Nauki i Techniki EC1 na „Ulicy Żywiołów”. Jest to miejsce, gdzie każdy mógł stać się odkrywcą. Poprzez zabawę dzieci mogły eksperymentować z takimi żywiołami jak woda, powietrze i ziemia. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz wiru ogniowego, który zapadł w pamięci każdemu z nas.
Po całym dniu atrakcji wróciliśmy do Płocka bogatsi o nowe doświadczenia.

Oprac. Justyna Chyrzyńska

Możesz również polubić…