Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/23 klas ósmych.

23 czerwca 2023 roku odbyło się w naszej szkole pożegnanie klas ósmych. Ostatnie spotkania uczniów z wychowawcami, pełne wspomnień i wzruszenia zostały poprzedzone uroczystością na forum szkoły. Rolę prowadzącą podczas tego wydarzenia objęli: Pani Marlena Błachowicz – zastępca Dyrektora Szkoły w towarzystwie ucznia klasy 8a – Marcela Durki. Spotkanie rozpoczęło się od odśpiewania hymnu, następnie nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom. Najbardziej wyczekiwany moment, czyli wręczenie nagród za bardzo wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie odbył się z udziałem Pana Dyrektora Janusza Banasiaka, przewodniczącego Rady Rodziców Pana Przemysława Zielińskiego i wychowawców klas ósmych. Fundatorem nagród była Rada Rodziców Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku. Szczególnie wzruszającym momentem było przyznanie wyjątkowej nagrody uczniowi klasy 8a Marcelowi Durce za wybitną postawę wzorowego ucznia i zaangażowanie w życie szkoły. Dodatkowe wyróżnienie Marcelowi przyznano z rąk Pani Emilii Heljasińskiej – Schmidt za wolontaryjne zaangażowanie w Fundację „Trakt”. Kolejnym momentem szczególnego uznania było przyznanie już po raz piętnasty medalu im. Janusza Korczaka „Najlepszemu z Najlepszych”. Nagradzany jest uczeń, który w ciągu pięciu lat nauki uzyskał najwyższe wyniki w nauce i prezentował wzorowe zachowanie. W tym roku szkolnym nagrodzony z rąk Pana Dyrektora został Marcel Płoskoński – uczeń klasy 8c. Otrzymał pamiątkowy medal i nagrodę ufundowaną przez ks.proboszcza Jerzego Ławickiego. Podczas uroczystości wręczono również Listy Gratulacyjne Rodzicom najlepszych uczniów. Na koniec głos wybrzmiewający wdzięcznością i podziękowaniami zabrała przedstawicielka uczniów naszej szkoły Natasza Szulińska. Uroczystość zakończona została krótkim występem artystycznym.

 

Możesz również polubić…